Duyurular

10.01.2017

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Basın, demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan en önemli kurumların başında yer almaktadır. Ülke demokrasimizin gelişip güçlenmesinde, meslek ahlakına ve tarafsızlık ilkesine riayet eden basın çalışanlarımızın varlığı önem arz etmektedir. Düzenli bir mesaisi olmadan, halkı bilinçlendirmek adına her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin verdiği bu mücadele azmi takdire şayandır. Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci de, basın çalışanlarımızın desteği ile daha hızlı olacaktır. İnanıyorum ki, gazetecilerimiz sahip oldukları bu sorumluluk ile İlimizin ve Ülkemizin, ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak için, olumlu rol üstlenmeye devam edecektir.

         Bu duygu ve düşünceler ile meslek ilkeleri doğrultusunda görev yapan tüm basın çalışanlarına sağlık ve mutluluk dolu uzun bir meslek yaşamı diliyor, görevi başında hayatını kaybeden gazetecilerimizi rahmetle anıyor, Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.

Dr. İhsan BODAKÇİ

İl Sağlık Müdürü

İletişim Bilgileri Adres: Kültür Mahallesi Üniversite Caddesi E- Mail: batman@saglik.gov.tr    |  Tel:0 (488) 2139075   Fax:0 (488) 2149796  Batman